Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden anlamlı etkinlik

Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi, Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında ortak etkinlik düzenledi. Hastanelerin personeli ve vatandaşların yoğun katılım gösterdiği programda Özel Eğitim Öğrencisi Merve Özbey, unutulmaz bir müzik dinletisi sundu.

Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden anlamlı etkinlik

Açılış konuşmasını yapan Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Hatice Bulut, "Engelli bireylerle ilgili toplumsal duyarlılığı artırmak adına yapılan her çalışma anlamlı ve değerlidir. Ocak ayının ikinci haftası her yıl Beyaz Baston Görme Engelliler haftası olarak anılmaktadır. Önemli olan görme engelli ya da engelli olmak değil, yüreklerin ve gönüllerin engelli olmamasıdır. Engeller hayatın ritmini yakalamaya engel olamaz, en büyük engel sevgisizlik ve değersizliktir. Engelleri aşabilmek adına Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun ailesi olarak her zaman yanınızdayız" dedi.


"KALPTEN GÖRÜYORLAR"
Liv Hospital Samsun Başhekimi Yılmaz Karagöz ise "Burada bulunan herkese çok teşekkür ederim. Ayrıca bir vatandaş olarak Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun’ a böyle bir program düzenledikleri için şükranlarımı sunuyorum. Bildiğiniz gibi Sivil Toplum Kuruluşları sosyal hayatın, sivil hayatın vazgeçilmez unsurudur. Bu kapsamda faaliyet gösteren dernekler de her yıl anlamlı günü kutlamaktadır. Bizler de mevcut imkanlar dahilinde katkıda bulunduğumuz için son derece mutluyuz. Görme engelli arkadaşlarımızı fiili olarak görmüyor olabilirler ama inanıyorum ki yürekten görüyorlar, kalpten görüyorlar." diye konuştu.
Konuşmaların ardından Genel Müdür Yardımcısı Hatice Bulut, Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun adına Merve Özbey'e çiçek ve hediye takdim etti. Toplu fotoğraf çekiminden sonra program sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2022, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344