banner341

Lovelet AVM açılıyor, hangi saatler arasında çalışacak?

Lovelet Outlet tedbirler kapsamında 11 Mayıs Pazartesi kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Lovelet AVM açılıyor, hangi saatler arasında çalışacak? ABONE OL

Lovelet Outlet AVM Genel Müdürü Mustafa Süzen yaptığı açıklamada; "Dünyadaki diğer örnekleri de inceleyerek açılış için bir planlama yaptık.  Tüm dünyada yeniden açılan ve yeniden normale dönen alışveriş merkezleri, perakende ticaretlerini inceleyerek İtalya, Almaya, Çin örneklerden yola çıkarak yaklaşık 1 aya yakındır önlemlerimizi almaya başladığımız bu süreçte açılış öncesi riskleri en aza indirecek şekilde hazırlıklarımızı tamamladık. Alışveriş Merkezi ilk etapta 11.00-19.00 arası hizmet verecektir. 
Teması en aza indirmek için birçok alanda çalışmalar yaptık. Otopark girişi ve Alışveriş Merkezi girişinden başlayarak gelen ziyaretçilerimizin ateşlerinin ölçülmesi ve kabul edilen sınırın üzerinde (38) derece olan ziyaretçilerin alışveriş merkezine alınamayacağı, maskesiz ziyaretçilere kişiye özel paketli maske dağıtımı ve yaya girişinde 2 metre sosyal mesafe kuralına uygun işaretçiler ile el hijyeniyle başlayan önlemler içerisinde alışveriş merkezine giriş yapılması. Alışveriş merkezinin içinde de uygulamalar devam etmekte olup; Ortak alanda bulunan oturma banklarının kaldırılması yürüyen merdivenlerde 4 basamakta bir işaretçi konumlandırılması, asansörlerin kullanımda olmaması, ücretsiz çocuk oyun alanı, mescit ve bebek bakım odaları bu süreçte hizmet vermemesi.
Teması sıfıra indirmek için lavabo giriş kapıları, musluklar, sıvı sabun ve peçetelikler sensörlü hale geldi. AVM içerisine belirli noktalara yine ziyaretçilerin kolaylıkla ulaşabileceği temassız dezenfektan makinaları yerleştirilmesi. Sabancı Üniversitesi tarafından geliştirilen ve uygulandığı ortamda bakteri ve virüslere karşı 60 güne kadar hijyen sağlayan ürünü yürüyen merdivenlerin tutamaçlarına ve lavabolara uygulanması vb. Ziyaretçilerimizin sağlığı ve çalışanlarımız için tüm tedbirlerimizi aldık, ihtiyaç giderme noktasında hizmete hazırız." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4