Lovelet AVM ’de “Aile boyu” Eğlence

Lovelet AVM ’de Anne - Babalar Alışverişin Tadını Doyasıya Çıkarırken Çocuklar Atölyede Eğlenerek Öğreniyor.

Lovelet AVM ’de “Aile boyu” Eğlence ABONE OL

Karadeniz’in en büyük Outleti olan Yönetim ve Danışmanlığı Inside Danışmanlık Tarafından yapılan Alışverişin yanında bir çok kültürel aktiviteye İmza atan Lovelet AVM Etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.

Lovelet AVM tüm yaş gruplarına hitaben Pera Sanat Akademi’nin alanında uzman eğitmenleri eşliğinde çocuk atölyeleri oluşturuyor, Büyükler doyasıya alışveriş yaparken Lovelet AVM küçüklere Sınırsız eğlence vaat ediyor, 23.08.2015 Pazar günü “Kağıt Tabak Atölyesi” ile başlayacak olan etkinliklerin devamında ise  Fen bilimlerini sıkıcı teoriden uzaklaştırarak eğlenceli deneylerle Show halinde sunan “Eğlenceli bilim atölyesi” yer alacak. Her Pazar günü birbirinden farklı ve eğitici atölye etkinliklerine Lovelet AVM tüm çocukları ücretsiz olarak davet ediyor.

Lovelet AVM 4 mevsim Outlet olma özelliği ile Alışveriş aşkının bitmediği ünlü markaların fabrika satış mağazaları ile de uygun ve kaliteli ürünlerini az ödemek isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar adresi Lovelet AVM sadece alışveriş değil eğlenmek ve ruhunu dinlendirmek isteyen herkesi Lovelet ’in büyülü atmosferini solumaya bekliyor.


Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2015, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4