banner341

Lovelet AVM’de sadece küçükler değil büyüklerde çok eğlendi

Karadeniz’in en büyük Outletiolan Yönetim ve Danışmanlığı Inside Danışmanlık Tarafından yapılanAlışverişin yanında bir çok kültürel aktiviteye İmza atan Lovelet AVM Etkinlikleriyle ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

Lovelet AVM’de sadece küçükler değil büyüklerde çok eğlendi ABONE OL

Lovelet AVM tüm yaş gruplarına hitaben alanında uzman eğitmenler eşliğinde çocuk atölyeleri oluşturmaya devam ediyor, Büyüklerinde en az küçükler kadar ilgi gösterdiği atölye etkinlikleri hem eğlendirdi hem öğretti. Çocuklarıyla birlikte etkinlik yapma fırsatı bulan Aileler alışverişin yanında eğlenceye de doydular.


“Kağıt Tabak Atölyesi”ile başlayanetkinliklerin devamında Fen bilimlerinin sıkıcı teoriden uzaklaştırarak eğlenceli deneylerle Show halinde sunan “Eğlenceli bilim atölyesi” etkinliğinde, öğrenirken çok şaşıran ve bir o kadar da eğlenen çocuklar“sihir yoktur” başlığı altında el çabukluğuyla yapılan sihir gösterilerinin, püf noktasını öğrendi.Pera Sanat akademi eğitmenleri Atölyede,Çocukların yaratıcılığını destek verecek şekilde, özel deneyler yapabilmeleri için onlara taktikler verdi.

30 Ağustosta da birbirinden eğlenceli etkinliklerle Lovelet AVMhafta sonlarını renklendirmeye devam edecek.

Lovelet AVM 4 mevsim Outlet olma özelliği ileAlışveriş aşkının bitmediği ünlü markaların fabrika satış mağazaları ile de uygun ve kaliteli ürünleriniaz ödemekçok almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar adresi Lovelet AVM Eğlence ve Alışveriş çılgınlığına herkesi davet ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4