banner341

Mayın filminin konusu, Mayın fragman, mayın ne zaman yanında, Mayın izle Beyaz TV

Beyaz TV 19 Şubat Cuma günü saat 19:30'da başlayacak olan 2016 yapımı Mayın filminin konusu, oyuncuları hakkında bilgiler haberimiz de...

Mayın filminin konusu, Mayın fragman, mayın ne zaman yanında, Mayın izle Beyaz TV ABONE OL

Mayın filminde, biri keskin nişancı, diğeri de gözcü 2 asker bir operasyon için çölde görev yapıyor. Beyaz TV 19 Şubat Cuma günü saat 19:30'da başlayacak olan 2016 yapımı Mayın filmini  FABIO GUAGLIONE yönetiyor. ARMIE HAMMER, ANNABELLE WALLIS, TOM CULLEN gibi isimler de flimde rol alıyor.

Mayın Film Konusu
Amerikan Deniz Kuvvetleri'nin Kuzey Afrika'daki bir biriminde keskin nişancı olan Mike Stevens (Armie Hammer), başarısız olunan bir suikast girişiminin ardından arkadaşıyla birlikte olay yerinden kaçarken milyonlarca kara mayınıyla kaplı bir bölgeye girer. Arkadaşı dikkatsizliği sonucu ölürken Mike da bir mayına bastığını son anda farkeder. Ayağını kaldırması halinde havaya uçacaktır ve kendisine destek verebilecek en yakın birliğin gelmesine 52 saat vardır. Mike tüm yeteneklerini, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığını ortaya koymak, çölün zorlu koşullarında ayakta kalmak zorundadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4