banner341

MHP Samsun İl Yönetim Kurulu Toplandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İl Yönetim Kurulu toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

MHP Samsun İl Yönetim Kurulu Toplandı ABONE OL

Başkan Karapıçak Yönetim Kurulu toplantısında 25 Eylül’de Amasya’da yapılacak olan Bölge İstişare Toplantısı hakkında bilgi vererek “Tüm teşkilat yöneticilerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimizle Amasya’da olacağız. Toplantıda Genel Merkezimizin bizlerden istediği raporları ileteceğiz. Arkadaşlarımız konu üzerinde detaylı çalışmalarını yürütüyor. Toplantıda Genel Başkanımızın talimatlarını alacağız ve gereğini en iyi şekilde yapacağız” dedi.
Karapıçak teşkilatlara yönelik olarak da “İçinden geçtiğimiz bu kritik süreçte en önemli önceliğimiz ülkenin bekasıdır. “Beka” hamasetle alelade söylenmiş bir söz değildir. Bir grup, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin uyarılarını, telkinlerini ve ne yapmak istediğini maalesef yaşayarak deneyimledikten sonra anlamaktadır. Bizler, Genel Başkanımızın gösterdiği yolda inanarak yürürken muhalefet ağzı ile “erken seçim” söylemleri yaparak kendisine ön açma, yer bulma, kişisel hırsları doğrultusunda dedikodu, fitne peşinde koşmaktadır. Düne kadar “her şeye muhalif” olup “ben merkezli” kendisini merkeze koyup herkesi etrafında konumlandıranlar dün kaybettikleri gibi yarında o fitne çukurundan çıkamayacaklardır. Bizler her “beka” dediğimizde gurur, kibir, enaniyet abideleri “profesyonel siyasetçi” olmuş olanlar kaybetmişliklerinin hırslarına sağa-sola salyalarıyla saldırmaktadırlar. Bu zihniyet dün karşılık bulamadığı gibi bugün de gelecekte de karşılık bulamayacaktır. Milliyetçi Hareketi halen daha anlayamamış, Türk Milliyetçiliği fikriyatından nasibini alamamış, Ülkücülüğün yanından bile geçemeyecek bu zihniyete asla izin vermeyeceğiz.” dedi.
Teşkilatlara yönelik olarak da; “Samsun olarak tüm il ve ilçe teşkilatımızın mensupları özveri ile çalışmalıdır. Dedikoduya mahal verecek, dedikodu yapacak, klikçilik yapacak, bölgecilik yapacak, “hakkını vermeden” hamasetle koltuk işgal edecek kim olur ise yolumuzu ayırırız. Herkes görevinin gereğini hakkıyla mazeretsiz yerine getirecek ve hesap verebilir olacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4