banner341

Milletvekili Fuat Köktaş'tan 1 Mayıs Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü' nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Fuat Köktaş'tan 1 Mayıs Mesajı ABONE OL

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi: "İşçi ve emekçi kardeşlerimiz, emekleri ve alın terleriyle, ülkemizin büyümesi, kalkınması ve istikrar içinde gelişmesi ile belirlenen hedeflere ulaşması sürecinde önemli rol oynamaktadır.
Bu anlamda tüm dünyada, işçi ve emekçiler tarafından, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs, çalışanların sorunlarının dile getirilmesine, çözüm yollarına ilişkin görüşlerin tartışılmasına vesile olmaktadır. 
İşçi ve emekçi kardeşlerimizin, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve haklarına sahip çıkılması adına AK Parti, göreve geldiği günden itibaren önemli çalışmalara imza atmış, her zaman samimiyetle, çalışan kesimin yanında olmuş, sorunlarına çözüm üretmeye büyük gayret göstermiş, hayatının daha demokratik, daha insani, daha ileri standartlara kavuşturulabilmesi için ilgili her kesimin görüşlerine önem vererek hareket etmiştir. 
İstihdamı arttırarak, işsizlik oranını düşürmek için pek çok teşvik, tedbir ve programları hayata geçirerek, emekçilerin ücretten, sosyal haklara kadar her alanda önemli kazanımlar elde etmesini sağlamıştır. 
Bu düşünceler içinde; Emek ve alın teriyle, ülkelerin büyümesine ve kalkınmasına en büyük katkıyı sağlayan, çalışan, üreten, işçi ve emekçi kardeşlerimizin "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü" kutluyor, görevi başında hayatını kaybeden işçi kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, tüm çalışan kardeşlerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4