Milletvekili Köktaş'tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Köktaş'tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Milletvekili Köktaş, "Basın, hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı, demokrasinin yaşanmasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir. 
İlkeli ve tarafsız yayın adına emek veren, toplumu bilgilendirmek adına önemli bir görev üstelenen basın çalışanları, kamuoyunun vicdanını temsil etmektedir.
Toplumun hem gözü kulağı, hem de sesi olan, zaman mefhumu tanımadan, büyük fedakârlıklarla kitleleri bilgilendirmek adına görev yapan basın emekçilerimizin bu gayretleri herkes tarafından takdir edilmektedir.
Halkın haber alma ve bilgi edinme hakkını vermek için gece gündüz çalışarak büyük fedakârlıkla mesleğini ifa eden, üstlendiği bu misyonu ilkeli ve tarafsız bir şekilde yürüten basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
Hayatını kaybeden basın mensuplarımıza da Allah'tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344