banner341

Milletvekili Yılmaz Halkla Buluşmaya Devam Ediyor

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ve Terme ilçelerinde çeşitli ziyaret ile programlar gerçekleştirdi.

Milletvekili Yılmaz Halkla Buluşmaya Devam Ediyor ABONE OL

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'ı AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden ile birlikte ziyaret eden Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, belediye faaliyetleri hakkında bilgi aldı, yürütülen projeler ile çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Esnaf ile vatandaş ziyareti sonrasında Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar ve meclis üyeleriyle ilçe belediyesinde bir araya gelen Yılmaz, özellikle Terme'de sel noktasında alınacak önlemler, dere ıslahları ile ilçede yürütülen projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. 
ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET
İlçe gezilerinde şehit ailelerini de yalnız bırakmayan milletvekili Yılmaz, 1986 yılında şehit olan Astsubay Erdal Höyük ve 2016 yılında şehit düşen polis memuru Mustafa Öztürk'ün baba evine uğrayarak, şehit aileleriyle bir araya geldi, taziye dileklerini yeniden iletti. Yılmaz, vatan için canını seve seven veren kahramanların ailelerinin kendilerine emanet olduğunu, her zaman yanlarında olduklarını kaydetti.  
"HIZLI VE KÖKLÜ ÇÖZÜMLER İÇİN ÇALIŞILIYOR"  
Programını teşkilat buluşmasıyla tamamlayan Milletvekili Yılmaz, AK Parti Terme İlçe Başkanlığı'nda teşkilat ve meclis üyeleriyle bir araya geldi. Açıklamalarda bulunan Yılmaz, ilçelerde yürütülen çalışmaların hepsinin yakından takip edildiğini söyledi. Terme ve Çarşamba olmak üzere tüm ilçelerde bir çok projenin hayata geçmesi noktasında yerel dinamiklerin önemli gayretleri olduğunun altını çizen Yılmaz, yeni kazanımlar elde edilmesi ve varsa eksikliklerin giderilmesi için çaba harcandığına vurgu yaptı. 
Yakın zamanda Terme, Salıpazarı ilçelerinde yaşanan sel felaketlerine değinen Yılmaz, dere ıslahları ile alınacak diğer önlemlerin hızlı bir şekilde hayata geçmesi noktasında yerel idarelerin yürüttüğü çalışmalara, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile merkezi yönetimin büyük bir koordinasyon içinde önemli katkılar sağlandığını, köklü ama hızlı çözümler üzerinde çalışıldığını ifade etti. 
"TARİHİN ÖNEMLİ SAYFASINDA YER ALDIK"
Teşkilat üyeleriyle buluşmasında büyük bir davaya gönülden en iyi hizmetin eksiksiz verilmesi noktasına dikkat çeken Yılmaz, "AK Parti, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin önemli bir sürecine hizmetleri, ülkeye kazandırdıkları, köklü değişimler, kalkınma, yenilikler, her alanda atılan adımlarla ismini yazdırmıştır. Halkına, vatanına fedakarca hizmeti benimsemiş bir siyasi oluşumun üyeleri olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde durmadan çok çalışmamız, rehavete kapılmamız gerekmektedir. Ülkemizin geçtiği zor dönemleri, olayları hepimiz el ele vererek, bu zamana kadar nasıl aştıysak bundan sonra da öyle aşacağız. Ülkemizin geleceğe emin adımlarla ilerlemesi için, şehirlerimizin daha çok kalkınması, refah düzeyimizin daha da artması için üreteceğiz, kalkınacağız, haklarımızı koruyacağız, mücadele edeceğiz, yeni kazanımlar için çok çalışacağız. Bunu ise hep birlikte başaracağız." diye konuştu.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4