Müge Anlı ile Tatlı Sert programı devam edecek mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ATV'de bitti denmişti flaş gelişme Müge Anlı duyurdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı devam edecek mi? ABONE OL

ATV ekranlarının ilgiyle izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bittiği iddia edilmişti. Müge Anlı, program için flaş gelişmeyi duyurdu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeniden ekranlara dönüyor.

Müge Anlı, son zamanların en çok konuşulan ismi oldu. Eski eşi Burhan Akdağ'ın yalan iddiaları ortalığı karıştırdı. Bu iddialar ATV'de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programını da etkiledi. Müge Anlı'nın programının yayından kaldırıldığı iddia edildi. 
Müge Anlı ile Burhan Akdağ 1993 yılında evlenip 2008 yılında boşanmışlardı. Çiftin bu evlilikten Lidya isminde bir kızları bulunuyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile açıklama yaptı: "Programın yayından kaldırılmasına şaşıranlara şaşırıyorum. Ülkede şehirlerarası ulaşım yok, sokağa çıkma yasakları var.
Müthiş tedbirler alındı. Benim stüdyoma her gün Türkiye'nin her yerinden 50 kişinin girip çıkması lazım. Ben oradaki ileri yaşta olan danışmanlarımı bile kullanamıyorum sokağa çıkma yasağından dolayı.
Ben tek başıma orada çıkıp ne yapacağım. Benim programlarım öyle video konferanslarla, uzaktan yapılabilecek bir program değil ki.
İzleyicilerimle salgının ilk günlerinde buluşmaya devam ettim. Ta ki programı gerçekleştirme olanağı kalmayana kadar. Hangi dizi, hangi program kaldı ki televizyonda ben Müge Anlı'yı devam ettirebileyim. Buna imkan var mı?
Direnebildiğimiz yere kadar direnip programı sona erdirmek zorundaydık. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi?
Ramazan Bayramından sonra durum elverişli olursa, tedbirler biraz gevşetilirse o zaman tabi ki sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığımla bu programa başlayacağım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366