banner341

Okul ihtiyaçlarınız Yeşilyurt AVM'den

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Okula Dönüş haftası dolayısıyla düzenleyeceği Çarkıfelek Kampanyası ile ziyaretçilerini hem eğlenmeye, hem de eğlenirken sürpriz hediyeler kazanmaya davet ediyor.

Okul ihtiyaçlarınız Yeşilyurt AVM'den ABONE OL

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yaz tatilinin ardından yeni eğitim öğretim yılının heyecanını yaşayan çocuklara ‘’Okula Dönüş’’ kampanyası ile ilk hediyelerini veriyor. 1-6 Eylül tarihleri arasında tek seferde yada toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapan Lucky Card sahipleri fiş yada faturalarını danışma bankosuna işletip, 1. katta kurulacak olan alanda Çarkıfelek oyununu oynayacak. Okula Dönüş kampanyasına katılan ziyaretçiler hem eğlenip hem de U.S Polo, Benetton, Penti, Vicco, Toyzz Shop, Mavi Pink ve B&G mağazalarından birinden 50 TL Hediye Çekinin sahibi olabiliyor. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 500 TL' ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak. Tüm velilerin okul alışverişine dönük ihtiyaçlarını uygun fiyat, çeşitlilik ve indirim kampanyaları ile tek çatı altında bulunduran Yeşilyurt AVM, Lucky Card fırsatları ile ziyaretçilerine ekstra karlı bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye sunuyor.
Alışveriş ve eğlencenin Atakum'daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card'ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan kampanyalara Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilrisiniz

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4