Origami Kafe hizmete açıldı

Samsunlu genç girişimci Furkan Demir, Atakum’da Origami isminde farklı tarzı bir Restoran Kafe’yi hizmete sundu.

Origami Kafe hizmete açıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in açılışını yaptığı Origami Kafe’nin diğer kafelerden farkını işletmeci Furkan Demir şöyle anlattı:
“Amerikan servisler koyacağız masalara. Misafirlerimiz servisi beklerken kenarını kopartıp origami yapacaklar. Kafemizin ismini kağıt kaplama sanatı olan origamiden esinlendik. Misafirlerimiz sevişlerini beklerken kendilerine vereceğimiz origami kâğıtlarıyla kağıt katlama sanatının çeşitlerini yaparak zaman geçirecekler. 


Ben daha önceden origami sanatını çok severdim. Kafe işletmeciliğine farklı bir hava katmak için bu fikrimizi hayata geçirdik”
Origami Kafe’nin açılışını yapan Samsun büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, “Allah güzel çalışmalara, her kesimden insanın aileleriyle gelebileceği bu işletmeyi hizmete açmaktan memnuniyet duyuyorum” dedi.
Atakum Çobanlı sapağındaki Origami Kafe’nin çok sayıda davetli katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344