Pedagojik Formasyon Programında Başarıya Ödül

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eğitim Fakültesi bünyesinde verilmekte olan “ Pedagojik Formasyon Sertifikası Programı” kapsamında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Pedagojik Formasyon Programında Başarıya Ödül ABONE OL

Bu yıl ilk kez düzenlenen uygulama kapsamında not ortalaması 4.00 olan 3 öğrenci birinci;  3.92 olan 2 öğrenci ikinci ve 3.90 olan 3 öğrenci ise üçüncü oldu. Törene katılan başarılı öğrenciler, sertifikaları ve teşekkür belgelerini, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Yavuz Bayram’ın elinden aldı.
Yaptığı konuşmada uygulama ile pedagojik formasyon eğitimine OMÜ’nün verdiği değeri ve atfettiği önemi vurgulayan Dekan Prof.Dr. Yavuz Bayram, dereceye giren öğrencilerin başarılarının bütün öğrenciler için de örnek oluşturmasını arzu ettiklerini; bu sebeple uygulamanın ileriki dönemlerde genişletilerek devam ettirileceğini ifade etti.
Bu arada Temmuz 2014’te başlayıp Ocak 2015’te tamamlanan programa kayıtlı 1.500 öğrencinin içinden derece alanlar arasında 42 yaşında bir adayın da bulunması, genç öğrenciler için güzel bir örnek oluşturması bakımından da ilgi çekiciydi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2015, 08:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4