banner341

Piazza AVM LEO’ların Bowling çekişmesine sahne oldu

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Atakum Lions Kulübü Samsunlu gençler için renkli ve eğlenceli bir bowling turnuvası düzenledi.

Piazza AVM LEO’ların Bowling çekişmesine sahne oldu ABONE OL

100. yılını kutlayan Lions’lardan; Atakum Lions, Atakum Leo ve Samsun Piazza AVM, gençleri bowling salonunda buluşturdu. Bu sene ikincisi düzenlenen ve Atakum Lions kulübü üyeleri tarafından davet edilen gençlerin katıldığı bowling turnuvası sadece sporun değil eğlencenin ön planda olduğu kıyasıya bir rekabete sahne oldu.

Sağlık, eğitim ve çevre duyarlılığı konularında gelecek dönem için hazırlıklarını sürdüren Lions’lar, gelenekselleşen turnuvada misafir ettikleri gençler ile birlikte moral depoladılar.  Turnuva sonrası, Ercan Tepe Atakum Lions Kulübü Başkanı Duriye Güçhan tarafından takdim edilen birincilik kupasını havaya kaldırırken, turnuva ikincisi Şehnaz Yetişir Leo Danışmanı Özden Küçükel’den, üçüncü Asu Subaşı’na ise yine Atakum Lions Kulübü Başkan Duriye Güçhan’dan kupasını teslim aldı.

 

Ev sahipliğinden ötürü Piazza AVM yönetimine teşekkür eden Lions üyeleri , turnuva sonrası farklı ve farkındalık yaratacak yeni projeler üretme üzere konuştular.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4