banner438

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı?

Sadakatsiz dizisinin 44. bölüm fragmanı yayınlandı? Leyla'ya odunla vuran kim? Derin hapise mi giriyor? Selçuk Nil'in suçunu mu üstlenecek! heyecan dolu bir bölüm daha Sadakatsiz dizisi sevenleri bekliyor.

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı?

Sadakatsiz dizisinin 44. bölüm fragmanı yayınlandı? Frogmanda Derin ailesine masum olduğunu anlatsada geçmişte yaptıklarını göz önüne alan Güçlü ailesi kızlarına inanmakta zorluk çekiyor. 
Polis olayı soruştururken Leyla'ya arkadan odunla vuranın Nil olduğu ortaya çıkıyor. Nil'in bu durumuna karşı Selçuk, Leyla'ya kendisinin vurduğunu belirterek Nil'in suçunu üslenmeye çalışıyor. 
Sadakatsiz yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

Sadakatsiz 44. Bölüm Fragmanı
Sadakatsiz Son Bölümde neler oldu?

Sadakatsiz 15 Aralık Çarşamba yayınlanan 43. yeni bölümde Leyla ve Asya arasında yaşanan kavga geceye damgasını vurdu!
Asya, Ali ve Volkan’ın Aras’ın evine gelmeleri ve evlilik teklifine şahit olmaları ile kendisini yine bir çıkmazın içinde bulur. Bu teklife henüz cevap verememişken, Leyla’nın Aras'tan boşanmasına rağmen ondan vazgeçmemesi işleri çıkmaza sokar.
Leyla'ya yeni planında sürpriz bir isim eşlik ederken, Derin ve Volkan ilişkisini daha karmaşık hale getirecek bir olay yaşanır. Ali, annesine tepki verip babasına yaklaşırken Asya oğlu için kendi hayatından ödün vererek yeni bir fedakarlık yapacak midir? Yoksa Aras'a "evet" demeye hazır mıdır?

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2021, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344