banner341

Sadakatsiz yeni bölümde ortalık fena karışıyor? Volkan'ı çılgına döndüren Asya'nın yeni arkadaşı kim?

Sadakatsiz Asya'nın yeni arkadaşı kim? Volkan neden çılgına dönüyor, Volkan kimle kavga ediyor, Derin ve Volkan ayrılacak mı? Cemal Hünal, Sinan Taşkıran karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Sadakatsiz yeni bölümde ortalık fena karışıyor? Volkan'ı çılgına döndüren Asya'nın yeni arkadaşı kim? ABONE OL

Sadakatsiz 19. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Sürpriz bir misafir tüm dengeleri değiştiriyor! Asya yeni arkadaşı ile İstanbul'a giderken bunu öğrenen Volkan çılgına dönüyor. Asya'nın peşinden İstanbul'a giden Volkan, Asya'nın yeni arkadaşı ile kavga ediyor. 

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde heyecan yine dorukta. Sadakatsiz 19. Bölümünde Asya'nın arkadaşı Sinan, Tekirdağ'a Asya'yı görmeye gelir. Aniden çıkan bu misafir Asya'yı oldukça mutlu etmiştir. 


Sinan'ın teklifiyle Asya küçük bir tatil için İstanbul'a gelir. Volkan Ali'yi arayıp annesinin nerede olduğunu sorunca aldığı cevap karşısında çılgına döner. İstanbul'a Asya ve Sinan'ın yemek yediği otele baskın yapar. Ancak bu kez yakayı öyle kolay sıyıramayacaktır. 


Sinan ile kavga eden Volkan kaldığı otele dönünce Derin'den bir mektup bulur. Her şeyden vazgeçen Derin, Volkan'a artık Asya'ya dönebileceğini söylemiştir. Volkan ne tepki verecek? Derin ve Volkan ayrılacak mı?

Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

Sadakatsiz 19. Bölüm 2. Fragmanı izleyebilirsiniz

Kanal D’nin yapımını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği, Çarşamba ekranına damga vuran dizisi Sadakatsiz’in oyuncu kadrosuna yeni biri isim katıldı. Başarılı oyuncu Cemal Hünal, Sinan Taşkıran karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

İşte Sadakatsiz'in Sinan'ı Cemal Hünal ile ilgili bilgiler...

Sadakatsiz dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Asya'nın üniversiteden arkadaşı Sinan'ı canlandıracak olan Cemal Hünal dizide Volkan'ın en büyük düşmanlarından biri olacak. Peki ama Sadakatsiz Sinan kimdir?

Sadakatsiz Sinan Taşkıran kimdir?
Tıp Fakültesi’ni yarım bıraktıktan sonra iç sesini dinleyerek başarılı bir fotoğrafçı olan Sinan Taşkıran, Asya’nın üniversiteden beri görmediği bir arkadaşıdır. Sinan‘ın Tekirdağ’a gelmesi ise tüm dengeleri altüst edecektir.

Cemal Hünal kimdir?
Cemal Hünal 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul'da doğdu. Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a gönderildi. Lisenin ardından Londra'da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşamış ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a gitti.
Ucla Extension'da, Santa Monica College'de ve London Film School'da tiyatro ve sinema eğitimi aldı. Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli kısa filmlerde oynadı. Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam dizisindeki Murat rolü için Osmanlı tekniğine dayalı dövüş için Polonyalı hocalardan eğitim aldı. 
44 yaşındaki oyuncu 2011 yılında Lale Cangal ile evlendi. Cemal Hünal'ın Doğan Atilla Hünal adında bir çocuğu var.

Cemal Hünal hangi dizilerde oynadı?
Asi (2007-2009) - Kerim
Kış Masalı (2009) - Ali Murat
Adanalı (2010) - Alex
Seni Bana Yazmışlar (2011) - Yalçın
Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012) - Murat
Osmanlı Tokadı (2013) - Moğol
Tatar Ramazan (2013) - Rüstem Sinan
Paramparça (2014) - Alper
Diriliş Ertuğrul (2017) - Tekfur Ares
Tozkoparan (2019) - Celal Hoca

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4