Sağlıkçılar kan verdi

Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi çalışanları ve hastane yönetimi, kan bağışı farkındalığını artırmak ve kan bulmakta güçlük çeken hastalara yardımcı olmak için Türk Kızılayı Samsun Şubesinin “Kadın Hayata Kan Verir” projesine destek olarak kan bağışında bulundu.

Sağlıkçılar kan verdi ABONE OL

Hastane bahçesinde düzenlenen kan bağışı etkinliğe Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Alaiddin Domaç, Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr.Habib Demirel, Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr.Muhsin Yıldırım ve hastane yöneticileri katıldı.

Etkinlikte konuşan Hastane Yöneticisi Uz. Dr.Alaiddin Domaç, “Toplumda kan bağışı konusunda farkındalık oluşturmak ve Türk Kızılay Derneği tarafından yürütülen “Kadın Hayata Kan Verir” projesine destek olmak bu etkinliği Türk Kızılay Derneği yöneticileriyle birlikte düzenledik. Bize böyle bir yardımda bulunma şansı verdikleri için hem onlara hem de kan bağış kampanyasına destek olan çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Hastane bahçesinde bulunan Kızılay’a ait araçta gerçekleştirilen ve gün boyu süren etkinliğe hastane çalışanlarının yoğun ilgi gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 03:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4