Salıpazarı'nda Polis Haftası Kutlaması

Salıpazarı ilçesinde, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası düzenlenen törenlerle kutlandı.

Salıpazarı'nda Polis Haftası Kutlaması ABONE OL
Salıpazarı Cumhuriyet Meydanındaki  Atatürk anıtı önünde düzenlenen törene, Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden,  Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman,İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin,Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Amirleri , emniyet teşkilatı mensupları ve vatandaşlar katıldı.
Salıpazarı İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden’in  Atatürk anıtına çelenk bırakmasının ardından program saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başladı.
ÖZDEN, "ASLA ÖDÜN VERMEDİK"
Çelenk sunma töreninde konuşan İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden ,“Her türlü suça ve suç örgütlerine karşı verilen başarılı mücadelenin gerçekleşmesinde toplumun desteğini alan Emniyet teşkilatı, görevin yerine getirilmesi uğruna şehitler ve gaziler vermiş ancak ülkeye, devlete ve halka hizmet anlaşışından asla ödün vermemiştir.
Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlılığı,insan haklarına saygıyı, adaletli olmayı, sorumluluğu, güvenirliği , çalışkanlığı ve fedakarlığı şiar edinmiş polisimizin, daha etkin ve verimli hizmet vermesi için teknolojik donanımı ve eğitim seviyesi sürekli arttırılmaktadır.
Tüm teşkilat mensuplarımızın ve fedakar ailelerinin 173. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor,görevi uğruna canlarını veren azizi şehitlerimizi rahmet ve minnetle  anıyorum.”dedi.
Konuşmaların ardından  Okullarda düzenlenen şiir,resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödül verildi.Program, Emniyet Amirliğindeki pasta kesimi ve  verilen  ikramlarla son buldu.
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4