SAMGİAD ailesi kahvaltıda buluştu

Samsun Genç İş İnsanları Derneği üyeleri aileleri ile birlikte kahvaltı programında biraraya geldi.

SAMGİAD ailesi kahvaltıda buluştu

Kahvaltı sonrasında bir konuşma yapan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, yaşanan pandemi ardından ailelerle ilk kez bir araya geldiklerini belirterek, ''Ailelerle birlikte kahvaltı organizasyonları bir SAMGİAD geleneği. Ancak bu dönemde pandemi nedeniyle bir araya gelemedik. Normalleşme sürecinde ilk kez bir araya gelme fırsatı bulabildik. Üyelerimiz arasındaki birlik ve beraberlik artarken, ailelerimiz de birbirini tanıma şansı yakaladı'' dedi.


Pandemi sürecine rağmen başarılı bir dönemi geride bıraktıklarını belirten SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, ''Pandemi nedeniyle planladığımız bir çok projeyi hayata geçiremedik. Ancak boş durmadık çok sayıda faaliyet gerçekleştirdik. Gücümüzü üyelerimizden alıyoruz. Görev süremizin sonuna kadar çalışmaya, üyelerimize, şehrimize ve ülkemize katkı sağlamaya devam edeceğiz'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2021, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344