Samsun'da Lösemili çocuklar yararına kermes

Samsun'da Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) tarafından geliri lösemili çocuklar yararına kullanılmak üzere 15-20 Aralık tarihlerinde kermes düzenleyecek.

Samsun'da Lösemili çocuklar yararına kermes

Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM), lösemili çocuklar yararına düzenlenecek olan kermese  tüm halkın katılımı bekliyor. Samsun Bulvar AVM Meydan'da gerçekleşecek olan kermesde gönüllü vatandaşların yaptığı birbirinden değişik ve çeşit yiyeceğin olacağı kermesin 5 gün devam edeceği bildirildi.
Lösemili Çocuklar yararına yapılacak olan kermesin tüm geliri Lösemili çocuklar için kullanılacağı belirtilirken dernek yetkilileri tüm Samsunluların kermese destek vermeye davet etti.


"Sevgi paylaştıkça büyüyen bir çiçektir" sözüyle yardımlarda böyle paylaştıkça güzel yerlere ulaşan şifa gibidir diyen dernek yetkilileri, Tüm Samsunlular 15-20 Aralık tarihinde Samsun Bulvar AVM'de yapılacak olan etkinliğe davet ettiler.

Haber: Yadigâr KARATAŞ

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2021, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344