banner341

Samsun Toki Kuraları Çekilecek mi?

100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında Samsun'da çekilecek kuralar ertelendi. Kura tarihleri, TOKİ'nin web sayfası ve sosyal medya hesaplarından daha sonra ilan edilecek.

ABONE OL
GALERİ HABERİN İÇİNDEN
Eczacınız Diyor ki;

Eczacınız Diyor ki;

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesinde, hak sahibi olamayanların başvuru bedellerinin banka şubelerinden iadesi sırasında oluşabilecek sağlık riski nedeniyle kuraları erteledi.

TOKİ'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, küresel çapta yaşanan ve Türkiye'yi de etkileyen yeni tip koronavirüs salgınına karşı tüm kurumların etkin ve koruyucu önlemler aldığı hatırlatıldı.

Açıklamada; "Devletimizce bugüne dek alınan ve alınacak tedbirler kapsamında, kuraları sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayınladığımız 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projemizde, hak sahibi olamayan vatandaşlarımızın başvuru bedellerinin banka şubelerinden iadesi sırasında oluşabilecek sağlık risklerini engelleme amacıyla kuralar ertelenmiştir." denildi. Öte yandan kura tarihlerinin de daha sonra web sayfası ve sosyal medya hesaplarından duyurulacağı bildirildi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4