Samsun’da Siyer-i Nebi yarışmasına yoğun ilgi

Anadolu Gençlik Derneği’nin her yıl Türkiye genelinde düzenlediği Liseli Gençler Efendimiz’in İzinde Siyer-i Nebi Yarışmasına binlerce öğrenci katıldı.

Samsun’da Siyer-i Nebi yarışmasına yoğun ilgi ABONE OL

Liseli Gençler Efendimiz’in İzinde Siyer-i Nebi Yarışması yoğun bir katılımla gerçekleşti. Hz. Muhammed’i (s.a.v.) daha iyi tanımak ve anlamak amacıyla tüm Türkiye'de düzenlenen yarışmaya Samsun il ve ilçelerinden de binlerce genç katıldı.
Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şubesi’nin 17 ilçede 21 noktada gerçekleştirdiği sınava Samsun’daki öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.
Yapılan sınavın sonuçları 31 Aralık 2019 tarihinde açıklanacak ve Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenecek olan Mekke’nin Fethi programlarında derece yapan öğrencilere ödülleri verilecek. Türkiye Genelinde; 1. olan öğrenci 5 Bin TL, ikici 4 Bin TL, üçüncü 3 Bin TL, dördüncü 2 Bin TL ve beşinci öğrenci Bin TL ile ödüllendirilecek. İl ve İlçelerde derece yapan öğrencilerde farklı ödüller kazanacak. AGD Samsun Şubesi tarafından verilecek ödüller şöyle; ”Birinciye Umre , ikinciye Fotoğraf Makinası, üçüncüye Bisiklet”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366