Sevdamız Samsun Platformu Gençlik Meclisinden Hasan Demirtaş'ın Mutlu Günü

Sevdamız Samsun Platformu Gençlik Meclisinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Demirtaş, hayatını Esra Ak ile birleştirdi.

Sevdamız Samsun Platformu Gençlik Meclisinden Hasan Demirtaş'ın Mutlu Günü

Sevdamız Samsun Platformu Gençlik Meclisi’den sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Demirtaş, hayatını Esra Ak ile birleştirdi. Genç çift Derebahçe Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi. 

Hazmiye – Sefer Ak çiftinin biricik kızları Esra ile Döndü Ali Demirtaş çiftinin değerli evladı Hasan’ın nikahını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kıyarak ömür boyu mutluluklar diledi. 

Hasan – Esra Demirtaş çiftinin nikah şahitlerinden biri ise Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven oldu. Genel Başkan Nuri Seven de yönetiminde yer alan Hasan Demirtaş ve eşine mutlu bir yuva diledi. 

Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Demirtaş, kendisini bu mutlu gününde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Genç çift, 5 Eylül Pazar günü İlkadım Yeşilkent Düğün Salonu’nda düzenlenecek olan düğün töreni ile bir yastığa baş koyacak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344