banner341

Sezgin Gümüş'e eleştiri yağdı

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Çarşamba’daki Biyokütle santral ile ilgili siyasilere söylediği sözler yargıya taşınırken, sosyal medyada Gümüş'e bazı vatandaşlardan eleştiriler geldi.

Sezgin Gümüş'e eleştiri yağdı ABONE OL

AK Parti Milletvekili Köktaş'ın şikayeti üzerine kamu görevlisine hakaretten hakkında dava açılan Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş, 'söz konusu haberlerin yayınlandığı internet sitelerinde vatandaşlarca eleştirildi. 

Bir dönem Samsunspor'un başkanlığını da üstlenen Sezgin Gümüş'e yapılan eleştiriler arasında 'Samsun'da yatırımı olmadan, bir fabrikası olmadan nasıl oluyor da Samsunlu işadamı oluyor, Samsunspor kayyuma giderken vaat ettiği parayı vermedi' gibi eleştiriler gelirken, biyokütle santral ile ilgili eleştirilerin de 'reklam amacıyla' yapıldığı öne sürüldü'. 

MİLLETVEKİLİ KÖKTAŞ 
SUÇ DUYURUSU YAPMIŞTI

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Genel Başkanı Sezgin Gümüş hakkında, biyokütle santralin Samsun'a kurulumuyla ilgili olarak siyasiler için sarf ettiği sosyal  medya paylaşımları nedeniyle AK parti Milletvekili Fuat Köktaş tarafından Savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştu. Savcılık, kamu görevlisine alenen hakaretten dava açılması için iddianame hazırladı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4