Termeli Genç İşadamları'ndan 'İmar' tepkisi

Terme Genç İşadamları ve Girişimciler Derneğinin Mart ayı istişare toplantısında konuşan TEGİAD Başkanı Mustafa Çelebi, ilçe de yaşanan imardaki geçikmenin nedenini anlaşılmaz olduğunun söyledi.

Termeli Genç İşadamları'ndan 'İmar' tepkisi

Terme Ulusoy Tesisleri'nin Toplantı salonunda düzenlenen proğrama  TEGİAD  üyeleri , TKDK İl koordinatörü Bülent Turan ve TKDK Uzmanı Tolga Özangan katılı.
 Açılış konuşmasını yapan TEGİAD Başkanı Mustafa Çelebi,  İlçemizde 3 yıldan bu yana devam eden imar çalışmalarının geçikmesi , kentimizin gelişmesini olumsuz etkilemektedir. Uzun bir süreden bu yana devam eden imar çakışmaları yeni konut alanları , sanayi alanları ,ticari alanlar  başta olmak üzere çeşitli alanlar belirlenmesinin gerekliliğini vurgulayan başkan Çelebi  , eğer 3 yıldır yapılamayan çalışma eksik ve yetersiz olursa bunun sonucunun ilçemiz ekonomisi açısından da ağır olacağının altını çizdi.

İlçemize gelen yatırımların imarsız alanlar yüzünden geri çevrildiğinin altını çizen Çelebi; umut ediyoruz ki hızlı bir şekilde yeni imarın hazır olur ve inşallah dağ fare doğurmaz" dedi.
TKDK BİLGİLENDİRİLMESİ  YAPILDI 
Toplantıya katılan TKDK İl Koordinatörü  Dr. Bülen Turan ve Uzman Tolga Özangan TKDK yatırımları hakkıda TEGİAD üyelerine bilgilendirme ve sunum yaptılar. Toplantının sonunda TEGİAD ailesine yeni katılan üyelere üyelik sertifikaları  verildi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner245

banner4

banner244