banner341

Ticari işletmelerde kullanılan soyunma dolabı modellerinin özellikleri !

Ticari faaliyetlerinde kullanılan belgeleri saklamak için işletmeler çelik dosya dolabına ihtiyaç duymaktadır.

Ticari işletmelerde kullanılan soyunma dolabı modellerinin özellikleri ! ABONE OL

Bu dosya dolapları , devlet kuruluşları , muhasebe ve avukatlık büroları , sigorta şirketleri ve daha bir sürü yerlerde kullanılır. Bu dolapların içinde evraklarınızı ve klasörlerinizi güvenle saklama imkanı sağlayacak bir ortam oluşturmaktadır. Çalışma ortamındaki dağınıklığı ortadan kaldırmaya yarayacaktır. Evraklarınızın ve dosyalarınızın kaybolmasının önüne geçmiş olursunuz. 198'lik dosya dolabı modeli kilitli kapaklı ve içerisinde rafları bulunan bir modeldir. Klasör dolabı satın almadan önce kısa bir araştırma yapmanızda fayda vardır. 4 çekmeceli özlük dosyası dolabı genelde en tercih edilen üründür. Teleskopik raylı veya anahtarlı kilitli olarak üretebilir. Ayrıca kalın sactan imal edilen ürünlerde mevcuttur. Saç kalınlığı arttıkça elbette fiyat da artacaktır. Fakat raflı dolaplarda sac kalınlığı son derece önemlidir. Metal malzeme dolabı modellerinde sac kalınlığı 1.20 mm gibi kalınlıklara çıkmaktadır. Böylece yük taşıma kapasitesi malzeme dolaplarında son derece yüksektir.

Dosya dolabı satın alırken rafların taşım kapasitesine dikkat etmek gerekir. Eskiden ahşaptan yapılan bu dolaplar sağlamlık konusunda sınıfta kalmıştır. Günümüz koşullarında metalden yapılan bu dolaplar dışarıdan alınan darbelere ve yangına karşı dayanıklıdır. Bu dolaplar sayesinde evraklarınızı uzun süre koruma olanağı sağlamış olursunuz. Dosya dolapları 4 raf 5 gözden oluşmaktadır. Bu rafların taşıma kapasitesi genellikle 45 – 50 kg arasındadır. Bu dolaplarda raflar standart olarak 4 tanedir. Bu raf sayısını isteğinize göre arttırıp ya da azaltabilirsiniz. Dolaplar genellikle RAL 7035 GRİ renkle üretilmektedir.

Dosya dolaplarının dışında en çok tercih edilen dolaplar soyunma dolaplarıdır. Genellikle spor salonları ve şantiyelerde tercih edilmektedir. Bu dolaplara genellikle kıyafet değişikliği olan yerlerde kullanılır. Böyle yerlerde genellikle soyunma dolabı ihtiyacı duyulmaktadır. Personel elbise dolabı olarak kullanılır. Asma kilit ile kilitlendir. İsteğe bağlı elektronik şifreli kilit veya anahtarlı kilit gibi seçenekleri de mevcuttur. Giyinme dolapları içerisinde en tercih edilen model 6'lı soyunma dolaplarıdır. Çünkü en ekonomik ürünler bu ürünlerdir. Bunun için fabrikalar soyunma dolaplarına yönelirler. İhtiyaçlarını en güzel şekilde karşılayan bu dolaplar müşterinizi ve çalışanlarınızı memnun etmeye yarayacaktır. Dolaplar 0.7 mm sactan üretilmiştir. Bu sayede dışarıdan alınan darbelere karşı sağlam ve şantiye koşullarına uygundur. Oto tamircileri, fabrika ve atölyelerde çalışma tezgahı ile üretim yapmak son derece kolaydır. Çekmeceli ve panolu olan çalışma tezgahları profilden üretilir. Takım asma aparatları ve aydınlatmalı, prizli olarak üretebilir. İsteğe bağlı üretim tarzı mevcuttur. Tekerlekli ve çekmeceli kilitli boş takım arabası imalatı da olan Engin Metal firması ile iletişime geçerek çalışma ortamınızı düzenleyebilirsiniz.

İş yelerinde ayakkabı ve emanet saklamak için öğretmen dolabı modelleri kullanılır. 15 gözlü veya 10 gözlü gibi bir çok modeli içinde barındırır. Ayrıca cep telefonu dolabı olarak da kullanılan küçük gözlü emanet dolapları da mevcuttur. Cüzdan ve cep telefonlarının saklanması için ideal dolap sistemidir. Çekmeceli ürün gruplarından olan metal keson modelleri 3 çekmeceli keson ve 4 çekmeceli keson olarak en tercih edilen ürünlerdir. Tekerlekli ve kilitli olması büro ve ofiste kolay bir şekilde yer değişmesine imkan sağlar.

Bu dolapları uygun fiyata almak istiyorsanız internetten araştırma yapmanız gerekir. En uygun fiyatlı çelik dolap fiyatları için üreticiden satın almak gerekir. Bunun için size Engin Metal’i önerebiliriz. Bu firma yıllardır bu sektöre emek vermiş ve size uygun fiyatlı dolapları temin edecektir. Daha fazla modele sahip olan bu firmanın internet sitesine girip daha farklı modelleri inceleyebilirsiniz.

Satın almadan önce firma ile iletişime geçip aklınızdaki soruları sorup bilgi alabilirsiniz. Firmaya ulaşmak için e-mail yoluyla ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Uygun fiyat ve yüksek kaliteyle dolap almak istiyorsanız Engin Metal Çelik Eşya firmasını tercih edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4