Türk Telekom’un İstanbul Gayrettepe ile Ümraniye Müşteri Merkezi yenilendi

Türk Telekom, yenilenen İstanbul Gayrettepe Müşteri Merkezi ve İstanbul Ümraniye Müşteri Merkezi’ni hizmete açtı. Her iki merkez de yeni nesil perakendecilik anlayışıyla görsel ve mimari açıdan yenilendi ve merkezlerde COVID-19 pandemisi sonrası Türk Telekom müşterileri için tüm önlemler alınmaya devam ediyor.

Türkiye genelindeki tüm müşterilerine kendilerini ‘değerli hissettirme’ ilkesi ve kusursuz müşteri deneyimi hedefleriyle satış kanallarında entegrasyona devam eden Türk Telekom, Türk Telekom Müşteri Merkezlerini (TTMM) yenilemeye devam ediyor. Son olarak bu anlayışla yeniden düzenlenen Türk Telekom’un İstanbul Gayrettepe Müşteri Merkezi, Yıldız Posta Caddesi Vefa Bayırı Sok. No:2/A’da 30 Kasım’da hizmete girdi.
Alemdağ Caddesi no:150 Ümraniye / İstanbul adresindeki yenilenen İstanbul Ümraniye Müşteri Merkezi ise 23 Aralık’ta kapılarını açtı. 
Pandemi sürecinde yenilenen Gayrettepe ile Ümraniye Türk Telekom Müşteri Merkezi’nde hijyen çalışmaları en üst noktaya çıkarıldı. Bu çerçevede sosyal mesafe kurallarına uygun bir ortam sağlanarak belirlenen noktalara dezenfektanlar koyuluyor ve maske kullanımı zorunlu kılınıyor. Yenilenen her iki merkez de hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet verecek, hafta sonu ise kapalı olacak.
Gayrettepe ve Ümraniye Türk Telekom Müşteri Merkezi’nde mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve TİVİBU ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344