banner341

Yeşilyurt AVM'den öğretmenler gününe özel kampanya

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Öğretmenler Günü haftasında ziyaretçilerini hem eğlenmeye, hem de eğlenirken sürpriz hediyeler kazanmaya davet ediyor.

Yeşilyurt AVM'den öğretmenler gününe özel kampanya ABONE OL

Öğretmenler Günü’ne özel gerçekleştirilecek kampanya dahilinde 24-28 Kasım tarihleri arasında toplamda ya da tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan Lucky Card sahipleri fiş ya da faturalarını danışma bankosunda işletip, 1. katta kurulacak olan dijital ekranda BUL KAZAN oyununu oynayacak. 12 kutucuğun olduğu ekranda sırasıyla kutuları açacak olan müşteriler aynı hediyelerin bulunduğu kutucukları açtıklarında o hediyenin sahibi olacaklar. Birçok hediye seçeneğinin bulunduğu kampanyada ziyaretçiler eğlenirken hediyeler kazanacaklar. Bardak Setlerinden 6’lı Fincan Setlerine Kek Kalıplarından Saksı Çiçeklerine yüzlerce sürpriz hediye kazanmak çok kolay. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 500 TL' ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak.
Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor.
Alışveriş ve eğlencenin Atakum'daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card'ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4