Yolcular filminin konusu, Yolcular (Passengers) filmi saat kaçta hangi kanalda?

Beyaz TV'de 23 Şubat Salı (Bu akşam) saat 21:30 da başlayacak olan Kardeşler (Brothers) filminin konusu, oyuncuları, yönetmeni hakkında bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Yolcular filminin konusu, Yolcular (Passengers) filmi saat kaçta hangi kanalda?

Yolcular (Passengers) bu akşam saat 21:30'da Beyaz TV'de yayınlanacak. Yolcular filminin konusu, Yolcular (Passengers) filmi saat kaçta hangi kanalda? oyuncuları, yönetmeni, türü hakkında bilgileri sizler için derledik. 

Yolcular (Passengers)
Saat : 21:30 - 23:30 (120 dakika)
Tür : Sinema (Gerilim,Psikolojik)
Oyuncular : Anne Hathaway, Patrick Wilson, David Morse, Dianne Wiest
Yönetmen : Rodrigo Garcia

Yolcular (Passengers) konusu
Genç bir terapist olan Dr. Claire, bir uçak kazasından sağ kalan beş kişinin danışmanlığını üstlenir. Havayolu şirketi olayı bir kaza olarak nitelerken, kazazedeler bir patlama gördüklerinden bahsetmektedir. Claire, Eric adlı kazazede ile yakınlık kurar ancak onun da her şeyi anlatmadığını düşünmektedir. Bu arada garip olaylar baş gösterir. Çünkü diğer kazazedeler şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmaya başlamıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344