banner341

Zeruj Mall Anatolia AVM açıldı mı? Zehra Özkaymaz kimdir?

Dünyanın ikinci kadın temalı AVM’si olan ‘Zeruj Mall Anatolia’, ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Zeruj Mall Anatolia AVM açıldı mı? Zehra Özkaymaz kimdir? ABONE OL

12 bin metrekarelik alanda 50 mağazayı bir araya getiren Zeruj Mall Anatolia AVM, muhafazakâr giyim severlerin de buluşma noktası olacak. Girişimci kadınların ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşen kurdele kesiminde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Özkaymaz” Burayı ülkemize ve şehrimize kazandırdığımız için çok mutluyuz. Kadınlarımızdan aldığımız güç ile büyümeye devam ediyoruz. Hedefimiz hem ülkemizin hem de dünyanın farklı yerlerinde şube açmak. Turistlerin özellikle de Arap turistlerin yeni cazibe merkezi olacak AVM’mizin yıllık ziyaretçi hedefi 1 Milyon ” ifadelerini kullandı.
Dünyanın ikinci kadın temalı AVM’si olan ‘Zeruj Mall Anatolia’,  pandemi tedbirleri kapsamında bütün kuralların titizlikle uygulandığı törenle kapılarını açtı. Pendik’te 12 bin metrekare alana sahip merkez, yüzde 80’nini kadın girişimcilerin oluşturduğu 50 mağazaya ev sahipliği yapıyor.   
Çok sayıda davetli ve kadın girişimcinin katılımıyla gerçekleşen kurdele kesiminin ardından bando gösterisi, hediyeleşme, DJ performans gösterisi ile eğlence ve alışveriş keyfi bir arada yaşandı.

Zehra Özkaymaz kimdir?
Önemli bir misyonu da yerine getiren AVM’de kadın gücünün daha derinden hissedileceğini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Özkaymaz’ın başarı hikâyesi de Türkiye’de ilk defa düzenlenen muhafazakâr giyim festivallerinden AVM’ye kadar uzanıyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4