banner341

19 Mayıs 1919’un Anısına 19 Mayıs İlçesine Kütüphane

Tim Medya kurucusu Mesut Tim, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M.Serkan Eroğlu ve beraberindekiler 19 Mayıs ‘ın 100. Yılı nedeni ile Haldun Dormen Yaşayan Atatürk Halk Kütüphanesi yapımı ve açılışı için, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

19 Mayıs 1919’un Anısına 19 Mayıs İlçesine Kütüphane ABONE OL

19 Mayıs 1919’ un anısına 19 Mayıs ilçesine kütüphane kazandırmak istediklerini belirten Mesut Tim ve beraberindekiler makamında ağırlayan Başkan Topaloğlu, kütüphane kurulması için yer temini gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz yıl 19 Mayıs İlçesi Çamlıca Mahallesine kazandırılan ve aktif olarak kullanılan Çamlıca Mahallesi Köy Konağında kütüphanenin kurulması için talimat veren Başkan Topaloğlu, “19 Mayıs 1919’un 100.yılında böylesine anlamlı ve güzel bir günde ilçemizde kütüphane açılışı gerçekleştireceğiz. İçerisinde 5 bin adet kitap bulunacak olan kütüphane kitapseverlerle buluşacak. Mesut Tim beyefendiye ve beraberindeki heyete teşekkür ederim ”Dedi.

Ardından koy konağını ziyaret eden heyet, köy konağını ve konumunu çok beğendi.
Köy konağının içerisinde yer alacak olan kütüphanenin açılışı 19 Mayıs 2019 tarihinde Tiyatro Sanatçısı Haldun Dormen'in katılımıyla gerçekleştirilecek. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4