19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu’ndan Başkan Özdemir’e ziyaret

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu’ndan Başkan Özdemir’e ziyaret

Havza Belediye Başkanı Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette her iki başkan güncel konular hakkında sohbet ederek belediye çalışmaları hakkında bir birlerine bilgiler verdiler.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu Havzanın Samsun ve Karadeniz’in giriş kapısı olduğunu belirterek; “Böylesi önemli bir ilçeyi ziyaret etmekten mutluluk duymaktayım. Belediyeler arası istişareler halkımıza daha iyi hizmet etmek için önemli. Havza Belediyesinin bilgi birikimi bu konularda bizler için önemli.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ziyaretten dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek; “İlçemize ve bölge halkımıza daha kaliteli ve daha iyi hizmet etmek için bu tür istişareleri önemsiyoruz. 19 Mayıs Belediyemiz ve değerli Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu hizmetleri ile halkımızın takdirini toplamakta. Kendilerini tebrik ediyorum.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344