19 Mayıs Belediyesi 2021 Yılı Faaliyet Raporu Onaylandı

19 Mayıs Belediyesi Hizmet Binası Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen Nisan ayı meclis toplantısında, 19 Mayıs Belediyesi 2021 yılı faaliyet raporu Belediye Meclisi tarafından oy birliğiyle kabul edildi.

19 Mayıs Belediyesi 2021 Yılı Faaliyet Raporu Onaylandı

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu  başkanlığında toplanan meclis toplantısında gündemde yer alan maddelerin görüşülmesinin ardından, 19 Mayıs Belediyesi'nin 2021 yılına ait hizmet, yatırım ve çalışmalarını kapsayan faaliyet raporu belediye meclisi tarafından oy birliğiyle kabul edildi.
Başkan Topaloğlu tarafından sunulan raporda belediyenin imar çalışmalarından kültür hizmetlerine, çevre düzenlemelerinden eğitim faaliyetlerine kadar son bir yıl içerisinde gerçekleştirmiş olduğu hizmet, yatırım ve çalışmalar yer aldı.
Başkan Topaloğlu ,”2022 yılında da modern bir 19 Mayıs için üzerimize düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmek çabası ile kaliteli ve kalıcı hizmet sunmaya devam edeceğiz. Hizmet ve çalışmalarımızda sağladığımız başarı başta siz değerli meclis üyelerimiz olmak üzere belediyemizin her kademesinde görev yapan değerli çalışma arkadaşlarımızın gayretine ve halkımızın bize sağladığı güven ve desteğe borçluyuz. Çalışmalarımıza katkı sağlayan herkese teşekkür ederim ”diye konuştu.
Komisyonlar için yapılan kapalı zarf usulü oylamada; 19 Mayıs Belediyesi Daimi Encümeni Orhan Aksoy (Ak Parti), Mehmet İşbilir (Ak Parti), İmar Komisyonuna İbrahim Türkoğlu(Ak Parti), Ömer Atik(Ak Parti), Yusuf Aydın(Ak Parti), Musa Altun(MHP), Hasan Aydın (CHP), Plan Bütçe Komisyonuna Sedat Karakoç (Ak Parti), Nazmi Karaduman(Ak Parti), Eyüp Büyükbaş(Ak Parti), Kadir Akşahin (MHP) Recep Coşkun (CHP) seçildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344