19 Mayıs Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Pisti İnşaatı Devam Ediyor

19 Mayıs Belediyesi tarafından hazırlanan Çocuk Trafik Eğitim Pisti Projesinde yüklenici firma tarafından çalışmalar devam ediyor.

19 Mayıs Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Pisti İnşaatı Devam Ediyor

Çocuklara erken yaşta trafik bilincinin kazandırılması amacıyla hazırlanan projeye önem verdiğini belirten, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Yaklaşık 7 bin m² alan içerisinde çocuklarımızın derslerinde gördükleri teorik bilgileri uygulamalı olarak öğrenebileceği, hayatın her anı karşı karşıya kalınan trafik ortamını, trafik işaret ve işaretçilerini öğrenebilecekleri bir alan oluşturuyoruz. En güzel trafik eğitiminin minik yavrularımıza verilen bu eğitimlerin olduğunu biliyoruz. Amacımız, insana saygılı, trafik bilinci gelişmiş nesil yetiştirmek’’ dedi.
Trafik kurallarının teorik ve uygulamalı olarak öğretileceği pist, aynı zamanda çocukların keyifli zaman geçirmelerini de sağlayacak. Çocuk trafik eğitim pistinde çocuklar trafik eğitimini akülü araçlarla alacak.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2021, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344