19 Mayıs yeni devlet hastanesine gün sayıyor

19 Mayıs ilçesinde yapımı devam eden 19 Mayıs yeni devlet hastanesi çalışmalarını, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İl Sağlık Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Muhammet Ali Oruç ve beraberindekiler inceledi.

19 Mayıs yeni devlet hastanesine gün sayıyor ABONE OL

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,” İl Sağlık Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Muhammet Ali Oruç ile birlikte ilçede yapımı devam eden Yeni Devlet Hastanesindeki çalışmaları inceledi. İnşallah yılbaşına kadar hastane faaliyete geçmiş olacak. İlçemize şimdiden hayırlı olsun.19 Mayıs yeni devlet hastanesi için gün sayıyor. “Dedi.


İl Sağlık Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Muhammet Ali Oruç,”19 Mayıs devlet hastanesi toplamda 40 yatak kapasiteli olacak. Modern mimari yapıya sahip olan hastane güçlü alt yapı ve teknolojik imkânlarla donatılıyor. Yaklaşık 6 bin metre kare alan üzerine inşa edilen hastanemizde diyaliz ünitesinden, ağız ve diş sağlığına yönelik hizmet verecek ünitelere kadar her detay var. Ameliyathane ve yoğun bakımında yer aldığı hastanede sosyal donatı alanları ile birlikte geniş otopark alanı da inşa edilecek. İlçemize hayırlı olsun ”Dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366