53 Mahalle Muhtarından Sandıkçıya Tam Destek

Canik Muhtarlar Derneği’nin İbrahim Sandıkçı adına verdiği kahvaltıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan ve Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir bir araya geldi.

53 Mahalle Muhtarından Sandıkçıya Tam Destek ABONE OL

Mahallelerimizin ihtiyaçlarını 2 yılda bitireceğiz
Kahvaltıda muhtarlara hitap eden Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Değerli muhtarlarım, artık Canik’te hep birlikte gönül belediyeciliği uygulamasına geçiyoruz. Mustafa Demir ile birlikte ilçemizde 2 yıl içinde hiç bir mahallemizde alt yapı sorunu kalmaması için çalışmalarımızı yaptık. İhtiyaçlarımızı belirledik ve bu dönem yapacağımız projelerle,  Canik Samsun’un en gözde ilçesi haline gelecek” dedi.


Canik’in 100 yılı planlanıyor
Bütün mahallelerin ihtiyaçlarının tespitinin yapıldığını dile getiren Sandıkçı, “Artık mahallelerimizdeki sorunlar 2 yıl içinde çözüldükten sonra daha büyük projelerle ilçemizi tercih edilebilir bir alan haline getireceğiz. Millet bahçesi projesi Temmuz’da kullanıma açılacak. Gülsan Sanayi’nin yeni yerine taşınmasıyla birlikte Doğu Park projesi de hayata geçince Canik’in önü açılacak. Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’un Samsun’a gelmesiyle ilçemize de müjde verdi. Kentsel dönüşüm için 1 Nisan’dan itibaren çalışmalara başlayacağını ve planlamaların yapıldığını dile getirdi. Dolayısıyla Canik’in önümüzdeki 100 yılı için hep birlikte çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.


İbrahim Sandıkçı’ya güveniyoruz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, bu dönem Samsun’da Canik’in dönemi olduğunu belirtti. Ayrıca Karaaslan, “Bu dönem Sayın İbrahim Sandıkçı ile Canik şahlanışa geçecek. Biz, bu güzel ilçenin daha iyi yerlere gelmesi için partimizin kuruluşundan itibaren millete hizmet eden Sandıkçı’ya güveniyoruz” ifadelerini kullandı.
53 mahalle muhtarının Sandıkçı’ya güvendiğini ve bu dönemin Canik için şahlanış vakti olduğunu dile getiren Canik Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç, yeni dönemde birlik ve beraberliğin daha da güçleneceğini ifade etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4