Ak Parti ilçe teşkilatından MHP ilçe teşkilatına ziyaret

Ak parti Terme Belediye Başkan adayı Av. Ali KILIÇ ve AK Parti Terme İlçe Başkanı İbrahim AR, yerel seçimde "ittifak" kararı alınmasının ardından MHP Terme İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Ak Parti ilçe teşkilatından MHP ilçe teşkilatına ziyaret ABONE OL

MHP Terme İlçe Başkanı Bekir YAĞCI, ziyarette yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinde Türkiye'nin birliği, dirliği, bekası anlamında bir cumhur ittifakının söz konusu olduğunu kaydetti.
Genel seçimde iki partinin kurumsal kimliğiyle seçime girdiğini ve yüzde 53 gibi bir oyla başarıya ulaştığını anlatan YAĞCI, genel seçimde olduğu gibi yerelde de beraber yürüneceğini ifade etti.
"Bu çerçevede sadece AK Parti adayımız, Av.Ali KILIÇ kardeşimizi destekleme kararı çıkmıştır. Elimizden ne geliyorsa sonuna kadar yapacağız." diye konuştu.
Ak parti Terme Belediye Başkan adayı Av.Ali KILIÇ konuşmasında;
"Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partimizin çok değerli Genel Başkanı Devlet Sayın Bahçeli Beyin yapmış olduğu görüşmeler neticesinde, Türkiye'de genel bir çerçevede beraber yürüyüşle ilgili belirlemeler oldu. Mesele milletir, devlettir, ülkemizdir. İnşallah o noktada bir ve beraber koşmaya devam edeceğiz. Sen, ben olmadan hep beraber, kol kola çalışacağız."
AK Parti Terme İlçe Başkanı İbrahim AR ise, Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ittifaklar kurulur ama esas ittifak milletle, hemşehrilerimizle, vatandaşlarımızla, onların gönlünde kurduğumuz ittifaktır. Bizim burada kardeşlik ruhuyla, muhabbetle birbirimize olan bağlılığımızın en güçlü, en önemli değerimiz olacağına inanıyorum. Bunun muhafazası için de elimden gelen her şeyi yapacağımı bilmenizi istiyorum." ifadelerini kullandı.
Ziyarette, MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Mehmet AL, MHP  ilçe yönetimi ile Ak parti Terme gençlik kolları başkanı Cem DEVRANLI,Ak parti Samsun il gençlik kolları başkanı Cem Emre ÇAKAN ve Ak parti yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4