Alaçam Belediyesinden İhtiyaç Sahiplerine Yardım Kolisi

Alaçam Belediyesi tarafından, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, ihtiyaç sahibi vatandaşlara verilmek üzere yardımı kolisi hazırlandı.

ABONE OL

Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR ;Korona virüs önlemleri kapsamında evlerinde kalmak zorunda kalan , maddi durumu iyi olmayan  ihtiyaç sahibi  vatandaşlarımıza gıda yardım  yapıyoruz. Gıda kolilerinin içinde bir ailenin temel ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeler bulunuyor. 

Muhtarlarımız ile gerçekleştirdiğimiz istişareler sonucunda  ve belediye ekiplerimiz ve muhtarlarımız aracılığı  ile  belirlediğimiz vatandaşlarımıza erzak yardımı yapıyoruz. Yardım kolilerini muhtarlarımız ile  birlikte Belediye ekiplerimiz ile birlikte dağıtımını sağlıyoruz.Yüce Allah’ın izniyle bu sıkıntılı günlerin de üstesinden  birlik beraberlik için de geleceğiz inşallah, güzel günler yakındır, hep beraber bu tehlikeyi atlatacağız,  vatandaşlarımızdan ricamız zorunlu kalmadıkları sürece evlerinden çıkmamalarıdır,” dedi.   

Gıda kolisi alan ihtiyaç sahipleri, Alaçam Belediyesinin yapmış olduğu bu destekten dolayı Belediye Başkanı İlyas ACAR’a teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4