banner327

Ali Turhan'dan Başkan Akgül'e Hayırlı olsun Ziyareti

31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Saadet Partisi Salıpazarı Belediye Başkanı olan Ali Turhan Halil Akgül’ü makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dedi.

Ali Turhan'dan Başkan Akgül'e Hayırlı olsun Ziyareti ABONE OL

Saadet Partisi Salıpazarı Belediye Başkan adayı olan ve seçimleri  kazanamayan Ali Turhan Salıpazarı Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Halil Akgül’ü ziyaret etti. Turhan “Demokratik bir seçim oldu. Halkın iradesine saygı duymak gerekir. Salıpazarı halkımız, yeni dönem başkanını Halil Akgül’ü tercih ederek seçmiştir. Kendisini tebrik eder ve Salıpazarı’na hayırlı olmasını dileriz. Aynı zamanda bu dönem boyunca yapacağı hayırlı işlerde destekçisi olacağımızı hatırlatır ve kendisine başarılar dilerim.”dedi.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’de ziyaretlerinden dolayı Ali Turhan’a teşekkür etti. Akgül “Bu seçimin kaybedeni olmamıştır. Kazanan Salıpazarı olmuştur. Hiçbir zaman ben yaptım oldu bittiyle bu görevi yapmadık. Farkı seslere ve önerilere daima kulak verdik. Bu konuda Sayın Turhan’ın da önerilerinden ve projelerinden faydalanmak isteriz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4