ASİYAD'ın, Ayvacık Belediyesine Hayırlı olsun Ziyareti

Ankara Samsunlu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yılmaz yönetim kurulu üyeleri ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ile birlikte Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı’yı makamında ziyaret ettiler.

ASİYAD'ın, Ayvacık Belediyesine Hayırlı olsun Ziyareti

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz ve Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz; Ayvacık için Halil Başkanın güzel bir kazanım olduğunu, faydalı ve güzel hizmetler edeceğine inandıklarını dile getirerek hepimiz için hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Osman Yılmaz günün anısına özel olarak hazırlattığı plaketini Belediye Başkanı Halil Kalaycı’ya takdim ederek, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. Yılı etkinleri kapsamında düzenledikleri ASİYAD 4. Geleneksel İftar Programına davet etti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı  İlimize, İlçemize ve ülkemize değer katacak, hizmet edecek girişimleri destekleyeceğini belirterek ASİYAD Başkanı  Osman Yılmaz ile yönetimine, Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4