banner341

Atakum Belediyesi Mahalle İftarları Buluşturuyor

Atakum Belediyesinin düzenlediği iftar buluşmaları, binlerce Atakumlu aynı sofra etrafında bir araya getiriyor. Körfez Mahallesinde düzenlenen iftar buluşmasında vatandaşlarla bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Hızla büyüyen Atakum’a projelerimizle yön veriyoruz” dedi.

Atakum Belediyesi Mahalle İftarları Buluşturuyor ABONE OL

Atakum Belediyesinin düzenlediği Mahalle İftarları buluşmaları binlerce kişiyi aynı sofra etrafında birleştirmeye devam ediyor. Atakum Belediyesi her yıl geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftarları buluşmalarına devam ediyor. Her akşam binlerce Atakumlu ile aynı sofrada buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, bu sofralarda vatandaşlarla sohbet ederek, talep ve önerileri dinliyor. Başkan Taşçı, Ramazan buluşmaları kapsamında Körfez ve Büyükoyumca Mahalleleri sakinleriyle Körfez Mahallesinde kurulan iftar sofrasında bir araya geldi. 

İki mahalleyi aynı sofrada birleştiren iftar buluşmasında konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum, 390 kilometrekarelik sınırıyla 56 mahalleyi barındırıyor. Bütün mahallelerimizde hizmet seferberliği başlattık. Mahalle statüsüne geçen köylerimizin hızlı bir şekilde gelişmesini ve gerçek anlamda bir mahalleye dönüşmesi için taş parke döşemesinden Atakum Köy Konaklarına kadar bir çok projeye imza attık. Bunları yaparken tek arzumuz var. O da, ilçemize yakışır projelerle Atakum’un gelişimine yön vererek hayalimizdeki şehir Atakum’u Türkiye’nin gözbebeği haline getirmek” diye konuştu.

Atakum’un hızla büyüdüğünü ve buna bağlı olarak bir çok ihtiyaç doğduğunu ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemiz hızla gelişiyor ve değişiyor. Karadeniz Bölgesinin en hızlı nüfus artışına sahip ilçesiyiz. İlçemizin nüfusu, 200 bine yaklaştı. Nüfusu hızla artan ilçemizde, bu artış ile doğru orantılı olarak ihtiyaçlar da artıyor. Bu noktada, Atakum Belediyesi olarak öncelikli sorunların çözülmesi, eksiklerin giderilmesi için dur durak demeden çalışıyoruz. Bir yandan da sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini ortaya koyuyoruz. Ramazan Ayı kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu dev iftar buluşmaları, Atakum Ramazan Sokağı ve Ramazan Yardımları da bu sosyal belediyecilik anlayışımızın bir örneğidir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4