banner433

Atakum Kent Konseyi'nden Anlamlı Ziyaret

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Atakum Kent Konseyi tarafından Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneğine (LÖSAM) bir ziyaret gerçekleştirildi.

Atakum Kent Konseyi'nden Anlamlı Ziyaret

Atakum Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Şevket Özkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, LÖSAM Derneği NADEP Konuk Evi'ni ziyaret ederek derneğin çalışmaları ve konukevinin ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Lösemi ve diğer tüm kanser tedavisi için şehrimize çevre illerden gelen çocuklar hakkında istişarelerde bulunan Başkan Özkaya, sözlerine 'Lösemi değil, iyilik bulaşır' sloganıyla başladı ve şöyle devam etti: "Ülkemizde yaklaşık 200 bin kanser vakasına rastlamaktayız. Bunun yüzde 2’sini lösemili çocuklarımız oluşturmakta. Ben bu konuda ailelerimizin her türlü ihtiyaçlarına yardım eli uzatan LÖSAM’a teşekkür ediyorum.

LÖSAM gibi lösemiyle mücadele eden derneklerimize destek olalım. Çünkü çocuklarımız bizim umut ışığımız, bizler de büyükler olarak onların yaşamlarının yeşermesine katkı sağlayalım. Atakum Kent Konseyi olarak sadece bir gün değil her zaman LÖSAM ve çocuklarımıza destek veren bütün derneklerimizin yanındayız. Çocuklar bizim geleceğimiz.”

Ziyarete Atakum Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Şevket Özkaya, Başkan Yardımcısı Burak Öksüz, Genel Sekreter Şenol Katkat ve Çocuk Meclisinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Fatma Üzer, Semra Semerci ve Ferhan Toprak katıldı. Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344