banner341

Atakum'a sanayi sitesi yapılıyor

Karadeniz Bölgesinin en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi Atakum’un en önemli ihtiyaçlarından birine daha kavuşturacak olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemize inşa edeceğimiz sanayi sitesi ile hem önemli bir eksiği gidermiş olacağız hem de şehrimizin ekonomisine katkı sağlamış olacağız” dedi.

Atakum'a sanayi sitesi yapılıyor ABONE OL

Göreve geldiği günden itibaren her şeyiyle marka bir kent inşa etmek için çalıştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum, marka kent olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, bölgesinin yıldızı konumunda bir ilçe. İlçemizde kuracağımız küçük sanayi sitesi ile Atakum sakinlerinin araçlarının en küçük ihtiyacı için bile Atakum dışına çıkma zorunluluğunu ortadan kaldırmış olacağız” şeklinde konuştu.

ATAKUM’DA ÇÖZÜLECEK

Atakum’da tespit ettikleri eksiklikleri giderilmesi adına birçok proje hayata geçirdiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemizin en büyük eksikliklerinden biri olan Küçük Sanayi Sitesini de Atakum Belediyesi olarak inşa ediyoruz. 100 dükkân kapasiteli modern küçük sanayi sitesi ile artık vatandaşlarımız araçlarının ihtiyaçları için ilçe dışına çıkmak zorunda kalmayacak. İncesu Mahallemizde kuracağımız Sanayi sitesi, hem merkezi konumundan dolayı ulaşılabilir, hem de şehrin görüntüsünü bozmayacak bir alanda yükselecek. Bu sayede Atakum’un çeşitli noktalarında hizmet veren oto tamir dükkânları da bir araya getirerek, şehir içindeki kirli görüntüyü ortadan kaldırılmış olacağız” ifadelerine yer verdi.

KİRA ÖDER GİBİ

Atakum’un, Karadeniz’in en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi olduğunun altını çizen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemizde yaşanan rekor nüfus artışıyla doğru orantılı olarak belediyecilik faaliyetlerimizi de hızla artırdık. Bu anlamda hem göç alan, hem de 2014 seçimleri sonrası hizmet sınırı 5 kat genişleyen ilçemizi, hükümetimizin de desteğiyle birçok yatırımla buluşturduk. Hayata geçireceğimiz Küçük Sanayi Sitesi ile Atakum’un büyük bir eksikliğini daha gidermiş olacağız. İnşa edeceğimiz sanayi sitesinden dükkan satın almak isteyen vatandaşlarımıza da Atakum Belediyesi olarak her türlü kolaylığı sağlayacağız. Kira öder gibi dükkan sahibi olacaklar” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4