banner300

Atakum'da büyük projelerde geri sayım

Atakum İlçesi'nde belediye, seyir terası, Osmanlı Hamamları, Hastane Ek Binası ile Yeni Mahalle Kompleksi'ni hizmete sokmak için geri sayıma başladı. Başkan İshak Taşçı, "Halk, bize güç veriyor" dedi.

Atakum'da büyük projelerde geri sayım ABONE OL

 Samsun'un Atakum İlçesi'nde hayata geçirdikleri birbirinden önemli projeleri Atakumlularla buluşturacak olmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum İlçesinde yapımını tamamlamak üzere olduğumuz ve açılışları için gün saydığımız birbirinden önemli projelerimizle sadece ilçemizin değil, şehrimizin ve bölgemizin de değerine değer katacağız. 2017 yılının son ayları açılışlarla geçecek” dedi.

 ATAKUM'DA YÜKSELEN DEV ESERLER

 Atakum’da üreten ve başaran bir belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Vatandaşlarımıza daha da yaşanılabilir bir Atakum için söz vermiştik. Geride bıraktığımız görev sürecimizde bu sözümüzü tutmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Rutin belediyecilik çalışmalarında örnek olurken, sosyal belediyecilik anlayışının da birbirinden önemli örneklerini ilçemize kazandırıyoruz. Seyir Terası, Yayla Konaklama Tesisleri, Osmanlı Hamamları, Yeni Mahalle Kompleksi ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası başta olmak üzere bir çok önemli projelerimizde açılış için gün sayıyoruz. Devam eden diğer projelerimizde de sona yaklaşıyoruz. Atakum’un dört bir yanında yükselen dev eserler ile ilçemiz daha da yaşanabilir bir marka kent olma yolunda ilerliyor” şeklinde konuştu. 

HALKIMIZ GÜÇ VERİYOR

 Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum’u adeta yeniden inşa ediyoruz ve tüm çalışmalarımızda en büyük destekçimiz yine Atakum halkı oluyor. İlçemizdeki birlik ve beraberlik örnek olurken bizlere de güç veriyor” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4