banner327

Bafra Belediyesi'nden asfalt seferberliği

Bafra Belediyesi’nin ilçe merkezi ve yeni mahalle olan köylerde asfalt, kaldırım ve beton yol seferberliği tüm hızıyla devam ediyor.

Bafra Belediyesi'nden asfalt seferberliği ABONE OL

Bafra Belediyesi ekipleri İshaklı ve Gazipaşa Mahallesinden sonra Altınkaya Mahallesinde de asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ayrıca Emirefendi mahallesinde ise kaldırım çalışmaları yapılıyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yapılan çalışmalar hakkında şunları söyledi: “Bu yaz için 100.000 ton asfalt ve kaldırım hedefimiz ile beton yol çalışmamız olacağını ifade etmiştik. Tam bir seferberlik halinde ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Mahallelerimizde değerli muhtarlarımız ile istişareler yaptık. Görüşlerini de alarak çalışma yapılacak yerleri tespit ettik. İlçemizin en önemli caddesi olan Gençlik Caddemizde asfalt çalışmalarını başlatmıştık. Daha sonra İshaklı ve Gazipaşa mahallemizde eksik kalmış yerlerimiz vardı, oraları tamamladık. Alparslan mahallemizde kaldırım ve beton yol yaptık. Uzun bir zamandır Altınkaya mahallemizde ki pek çok cadde ve sokağımızda çalışmalarımız devam ediyor. Altınkaya mahallemizden sonra ise Fevzi Çakmak, Kavakpınar, Alparslan mahallerimiz dahil hemen hemen her mahallemizde çalışma yapacağız. Büyükşehir Belediyemiz de hem ilçe merkezimizde hem de grup yollarımızda asfalt ve beton yol çalışmaları yapıyor. Bu yaz döneminde ilçemizde ki yol problemini en aza indireceğiz. Ayrıca Tabakhane Mahallemizden sonra Emirefendi mahallemizde de kaldırım çalışmaları yapıyoruz. Asfalt, kaldırım ve beton yol çalışmalarımız bütün hızıyla devam edecek. 5 yılda 400.000 ton asfaltı tamamlamış oluyoruz. 5 yılda 25 yılda yapılan asfalt, kaldırım ve beton yoldan daha fazlasını yaptık. Hem ilçemiz doğal gaza kavuştu hem yollarımızı tamamlıyoruz hem de asfalt ve kaldırım tesislerini kurduk. 50’den fazla iş makinesi ve araç aldık.“

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2017, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner318

banner4