Bafra'da yoğun kar çalışması yapıldı

Bafra'da kar yağışının başlamasıyla birlikte Bafra Belediyesi ekipleri, 24 saat esaslı mesaiyle karla mücadele çalışmalarına aralıksız şekilde devam etti.

Bafra'da yoğun kar çalışması yapıldı

 Bafra Belediyesi, yaşamı olumsuz etkileyen kar yağışının ardından vatandaşların mağdur olmaması için kaldırım ve yollarda kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Oluşturulan ekip ve alınan önlemler sayesinde ilçe merkezinde sorun yaşanmazken dış mahallelerde de kapanan yollara anında müdahale ediliyor. 139 mahallesi bulunan Bafra’da özellikle bağlantı yollarının ulaşıma açık tutulması için Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yoğun çaba gösteriyor.Başkan Hamit Kılıç koordinasyonunda gerçekleştirilen çalışmalarda ekipler gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

Meşelitürkmenler, Sarpın, Darboğaz,Çamaltı, Alaçam Mahallesi Kotiloğlu Mevkii ve Asmaçam gibi kar yağışının etkili olduğu kırsal mahallelerde kar küreme çalışmalarına ara vermeyen Bafra Belediyesi ekipleri yol açma çalışmalarını özveriyle sürdürüyor. Bafra'nın her noktasında kar küreme ve tuzlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Don olaylarının önüne geçmek için yol ve kaldırımlarda kar küreme ve tuzlama çalışması yapan ekipler, hem araç sahiplerinin hem de vatandaşların güvenli ulaşımlarını sağlamak için yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344