banner438

Başarılı sporcudan Havza Kaymakamı Nayman ve Başkan Özdemir’e ziyaret

Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından Alanya'nın ev sahipliği ile 5 - 6 Mart tarihleri arasında 44 farklı kategoride bin 200 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Alanya 2. Kademe Oryantiring Yarışmasında kendi kategorisinde Türkiye 3.’sü olan Emirhan Sevinç'i Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Başarılı sporcudan Havza Kaymakamı Nayman ve Başkan Özdemir’e ziyaret

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ile birlikte Emirhan Sevinç ilk olarak Havza Kaymakamı Cengiz Nayman’ı ziyaret ettiler.

Genç sporcu Sevinç, Havza Kaymakamı Cengiz Nayman’a oryantiring sporu ve şampiyona hakkında bilgiler verdi.

Kaymakam Nayman ise Sevinç’i tebrik ederek; “Başarılarının devamını diliyorum. Aldığın bu başarı ile yaşıtların ve sende küçük spor sever gençlerimize iyi bir örnek teşkil ettin. Havza Kaymakamlığı olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız.” Dedi.

Uzun ve Sevinç daha sonra Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ettiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’de genç sporcuyu tebrik ederek; “İlçemiz adına gurur veren bir başarı. Bizlerde gücümüz yettiğince sporcu kardeşlerimize destek olmak için çalışıyoruz. Başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ise Havzanın sportif başarı için potansiyeli yüksek bir ilçe olduğunu belirterek; “Gençlerimizi sportif olarak daha ileriye taşımak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızda bize her zaman destek olan Havza Kaymakamlığımıza ve Havza Belediyemize teşekkür ederim.”dedi.

Ziyarette Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt ve spor uzmanı Ali Şerif Akkaya hazır bulundular. 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2022, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344