banner341

Başkan Bakır'dan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Ziyareti!

AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, Kavak Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek koronavirüs ile mücüdele eden doktor ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Başkan Bakır'dan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Ziyareti! ABONE OL

AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Seven'i ziyaret etti.    

Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Bakır, Başhekim Seven'e koronavirüs mücadesinde büyük gayret gösteren doktor ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti. 
Zorlu bir süreçten geçildiğini güçlü devletimizin kararlı adımları, milletimizin birlik ve beraberliği ve Allah'ın izniyle atlatılacağına  inandığını belirten Başkan Bakır, "Yeter ki tedbirlere, kurallara, yönlendirmelere uyalım. Resmi kaynakların dışındaki bilgi kirliliklerine kulak asmadan sağduyu ve dayanışma içinde inşallah bu süreci de atlatacağımıza inanıyorum. Bu anlamda sağlık çalışanlarımız ülkemiz ve insanımız için asla unutulmayacak bir fedakarlıkla çalışıyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kendilerini takdir ve şükranla alkışlıyorum." dedi.    

Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Seven ise kendilerine moral ziyaretinde bulunan Başkan Bakır'a teşekkür etti.   

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4