banner341

Başkan Dündar: Doyap Bölgemize Hizmet Verecek

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Yeşilırmak’a kuracağımız Uluslararası Su Sporları Merkezi ve Kano Yarış Alanı projesini hayata geçiriyoruz” dedi.

Başkan Dündar: Doyap Bölgemize Hizmet Verecek ABONE OL

Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı ve federasyon yöneticileri, Şehir Merkezinin 6 km güneyinde yapım çalışmaları devam eden Yeşilırmak Doğal Yaşam Parkını (DOYAP) ziyaret etti. 

DÜNDAR, “DOYAP BÖLGEMİZE HİZMET VERECEK”

Burada yapılacak olan Uluslararası Su Sporları Merkezi ve Kano Yarış Alanı’nda incelemelerde bulunan Başkan Dündar ve Başkan Kabakçı, “Proje tamamlandığında Çarşamba’da Uluslararası başarılara imza atacak sporcular yetişecek.” dediler. Yeşilırmak Doğal Yaşam Parkı’nın başlı başına örnek bir proje olduğunu söyleyen Başkan Dündar, “İlçemizin 6 km güneyinde iki yıldır üzerinde çalıştığımız proje tamamlandığında Bölgemiz örnek bir alana kavuşacak. İçerisinde birçok donatıyı barındıran DOYAP’a Uluslararası Su Sporları Merkezi ve Kano Yarış Alanını da kazandıracağız.” diye konuştu.

Kaymakam Mustafa Güney’e de proje hakkında bilgi veren Başkan Dündar ve Başkan Kabakçı, ardından Samsun Valisi Osman Kaymak’ı makamında ziyaret ederek projeyi anlattılar. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2018, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4