Başkan Genç, AK Parti gençlere emanet

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “AK Parti, gençliğin dinamizmini harekete geçiren ve gençlerin ufkundan beslenen bir partidir. Her alanda gençlere önem veren partimiz özellikle siyasette gençlerin önünü açmaktadır.” dedi.

Başkan Genç, AK Parti gençlere emanet ABONE OL

ASMA’DAN BAŞKAN GENÇ’E ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde kongre sürecini tamamlayarak güven tazeleyen AK Parti Canik Gençlik Kolları Başkanı Serkan Asma ve yönetim kurulu üyeleri Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i makamında ziyaret etti. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette hedeflerinin Canik halkına en güzel şekilde hizmet etmek olduğunu söyleyen Serkan Asma, “ Yoğun bir katılımla gerçekleştirdiğimiz kongre sürecinden güçlenerek çıktık. AK Parti’nin bir neferi olarak ben ve ekibim ilk günkü heyecanımızla çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.  Yeni Türkiye hedeflerine emin adımlarla ilerleyen partimize bizlerde çalışmalarımızla destek olacağız” dedi.

BU DAVA SİZE EMANET

Gençlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “AK Parti, gençliğin dinamizmini harekete geçiren ve gençlerin ufkundan beslenen bir partidir. Her alanda gençlere önem veren partimiz özellikle siyasette gençlerin önünü açmaktadır. Siyasette gençlere yer vermek, ustalığın şiarındandır sözü bunun en güzel göstergesidir. Gençler, bu dava size emanet, bu emaneti her ne suretle olursa olsun dalgalandırmaya, yüceltmeye, yükseltmeye devam edin.” diye konuştu.

AK PARTİ GENÇLERİ ÖNEMSİYOR

AK Parti döneminde seçme ve seçilme yaşının 30’dan 25’e indirildiğini söyleyen Başkan Genç, “Cumhurbaşkanımız ve başbakanımızın seçme ve seçilme yaşının 18’e indirilmesi yönünde çalışma ve kanaatleri var. Bu kamuoyu tarafından da bilinmekte. Bu adımın atılmasıyla gençlerimiz parlementoda yerini alacak ve ülkemizin geleceğine yön verecek. Bu gerçekten çok önemli bir adım. AK Parti, ülkenin dinamik kuşağı gençleri çok önemsiyor.” dedi.

 

 

 

SİYASET, OKUMA SANATIDIR

Başkan Genç, “AK Parti’nin kuruluşunda en dikkat çekici unsurlardan bir tanesi de gelecek nesilleri daha büyük sorumluluklara hazırlamak var. Dolayısıyla gençliğe bu denli önem veren partimiz gençlere ne kadar güvendiğini göstermekte. Gençlerin kalifikasyonunu daha da artırarak devletin önemli kademelerinde yer vermek için uğraşan AK Parti’yi iyi anlamak gerekiyor. Gençler, siyaset okuma sanatıdır. Liderini okuyamayanların, şehrine, ülkesine katkısı olamaz. Cumhurbaşkanımızı, başbakanımızı doğru okumalıyız, onları iyi anlamalıyız. Kendinizi sürekli güncel tutarak yenileyin” tavsiyesinde bulundu.

GENÇLERİN İDOLÜ OSMAN BAŞKAN

 

AK Parti Canik Gençlik Kollarındaki gençler, Samsun siyasetinde en büyük idollerinin Osman Genç olduğunu söyleyerek şunları kaydettiler; “Canik’te yaptığı hizmetlerle kendini ıspatlamış, siyaseti iyi okuyan, ileri görüşlü bir belediye başkanına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz. Osman Başkanla siyaset yapmak gerçekten çok keyifli. Osman Başkan gerçekten her anlamda idolümüz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2015, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4